Placeringar  Dressyr  18 maj 2015

 

Körning

1:a      Pernilla Aronsson – Kanebys Didrik

 

LC

1:a      Sandra Sundgren – Hjälmsättras Cummine

2:a      Sofie Ekstrand – Bränntorps Fideli

 

LA

1:a      Sophie Hylén - Maia

 

Placeringar  Terrängtävling 11 september 2015                                                         Differens                                                                                                                                      1a o 2a                                                                                                                                    omgången

 

1:a      Cornelia Georgii/Habernoon Billy Jean – Olivia Georgii/Hjälmsättras Fiona –

           Sandra K Ekstrand / Moflos Bästico                                                                            8 sek

 

2:a      Alexandra Myrdal/Furunäs Petter  -  Stefan Kjeller/Zsa-Zsa                                        10 sek

 

3:a      Nelly Forslund/Liljegårdens Kaspian  -  Nea Forslund/Kim Lii                                   21 sek

 

Bäst matchade ekipage

Edit Badlund /  Moflos Finesse - Siri Tienken Söder / Taras Mr Dragon

 

Placeringar  Dressyr  18 maj 2015

 

Körning

1:a      Pernilla Aronsson – Kanebys Didrik

 

LC

1:a      Sandra Sundgren – Hjälmsättras Cummine

2:a      Sofie Ekstrand – Bränntorps Fideli

 

LA

1:a      Sophie Hylén - Maia

 

Placeringar  Terrängtävling 11 september 2015                                                         Differens                                                                                                                                      1a o 2a                                                                                                                                    omgången

 

1:a      Cornelia Georgii/Habernoon Billy Jean – Olivia Georgii/Hjälmsättras Fiona –

           Sandra K Ekstrand / Moflos Bästico                                                                            8 sek

 

2:a      Alexandra Myrdal/Furunäs Petter  -  Stefan Kjeller/Zsa-Zsa                                        10 sek

 

3:a      Nelly Forslund/Liljegårdens Kaspian  -  Nea Forslund/Kim Lii                                   21 sek

 

Bäst matchade ekipage

Edit Badlund /  Moflos Finesse - Siri Tienken Söder / Taras Mr Dragon